İnsan
Kaynakları
Politikası

Personel politikalarımızın amacı tüm çalışanları tarafından beğenilen ve takdir edilen bir şirket olmaktır.

Personel politikamızı oluşturan ana kriterler şunlardır:

Güvenilir ve İtibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.

Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.

Yetkin Bir Ekibiz

Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.

Yenilikçiyiz

Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.

Açık Pozisyonlar

Güncel iş ilanlarımıza aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

TÜM İLANLAR

Genel Başvuru

Size uygun bir pozisyon açılması halinde sizinle irtibata geçebilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Dosya boyutu 5 mb ile sınırlıdır.