Markalarımız

Teknolojideki gelişmelerin hız kesmeden devam ettiği dijital çağ, hayatın her alanını etkilemeye devam ediyor. Dünyadaki ve ülkemizdeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bireylerin ve kurumların teknolojik ürün ihtiyaçlarına uygun en yenilikçi markalarla ürün portföyümüzü sürekli yeniliyoruz. Akıllı telefon, bilgisayar ve tablet aksesuarları, yazıcı sarf malzemeleri, mobil cihaz aksesuarları, akıllı ev sistemleri, güvenlik kameraları ve veri depolama ürünleri kategorilerinde en inovatif ürünleri Türkiye’ye biz dağıtıyoruz.

Dijital Çağın Yenilikçi Markaları

3.500 ‘Den Fazla Ürün

Markalarımız

Teknolojideki en son gelişmeleri takip ediyor ve ürün portföyümüzü alanında en yenilikçi ve lider markalarla güçlendirmeye devam ediyoruz.

Dijital Çağın Yenilikçi Markaları

3.500 ‘Den Fazla Ürün

Belkin günlük yaşamda kullanılmak üzere elektronik ekipmanlar tasarlayan, California merkezli bir şirkettir. 1983 yılında hizmet vermeye başlayan şirket, bugün genişleyen ağıyla dünyanın birçok ülkesinde elektronik ekipman gereksinimlerini karşılamaktadır. Despec, global markanın Türkiye’de hizmet veren tek distribütörüdür. Marka; bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarda kullanılmak üzere farklı işlevleri yerine getirebilen aksesuarlar tasarlamaktadır. Hoparlör, kulaklık, şarj cihazı, ekran koruyucu, adaptör, işlevli kablo, klavye ve çeşitli aksesuar modelleri; hizmet sağladığı temel üretim gruplarını oluşturmaktadır. Dijital araçlara ve araç markalarına uygun modeller, marka içerisinde nitelik çeşitliliğiyle keşfedilebilmektedir.

Yeni Nesil Belkin Ürünleri

Marka, cihazlarda ses deneyimini artırabilen kulaklık tasarımlarını çeşitlendirmektedir. Mobil cihazlarla farklı işletim sistemleriyle uyumlu çalışabilen Belkin kablosuz şarj Bluetooth kulaklıklarda mikrofon, suya dayanıklılık, gürültü engelleme tarzı çeşitlenen nitelikler bulunmaktadır. Mobil cihazlarda korumaya katkı sunan ekran koruyucular da cihaz modellerine has olarak tasarlanmaktadır. Belkin ekran koruyucu ürünlerinde parmak izi önleme, su damlalarına karşı ekstra koruma, gizlilik filtresi, uçtan uca koruma tarzı artırılmış nitelikler deneyimlenebilmektedir. Evde, işte veya hareket durumundayken cihazlarınızı güvenli şarj etmenize olanak tanıyan Belkin şarj aleti modelleri, nitelik çeşitliliğiyle sunulmaktadır. Bilgisayar ve mobil cihaz modellerine has tasarlanan ürünlerde GaN teknolojisi, hızlı şarj, USB-C güç dağıtımı, kablosuz şarj gibi gelişmiş nitelikler ön plandadır. Bilgisayar/tablet aksesuarları arasında işlevli niteliklerle deneyimleyebileceğiniz bir diğer ürün grubunu klavyeler oluşturmaktadır. Yazı, tıklama deneyiminizi tamamlayabilecek veya artırabilecek farklı tasarımlara sahip klavyelerde; boyut çeşitliliğin yanı sıra kablolu, Bluetoothlu seçenekler sunulmaktadır. Marka; bu nitelikler başta olmak üzere cihazların işlevlerini artıran aksesuarları, modellere has koleksiyonlarda sunmaktadır. Ürünler tek tek incelenebileceği gibi iPhone, Samsung Galaxy, Chrome OS koleksiyonları sayesinde uyumlu ürünler pratik şekilde keşfedilebilmektedir.

Canon basım endüstrisine dair ekipmanlar üreten Tokyo merkezli bir şirkettir. 1937 yılında kurulan marka, bugün dünyanın birçok noktasında hizmet vermektedir. Despec, markanın Türkiye’de distribütörlüğünü üstlenenlerden biridir. Eylemleri mümkün kılma sloganıyla hareket eden şirket, farklı işlevlerde ürünlerin tasarımını gerçekleştirmektedir. Markanın tasarımları arasında farklı yazıcı tiplerine uygun toner ve kartuşlar geniş yer tutar. Yazıcıların bu ürünler olmadan işlevlerini yerine getirebilecekleri düşünülemez. Bu işlevli ürün gruplarında, temel slogandan hareketle, net ve çeşitlenen baskılar elde etmenizi olanaklı hale getirmeyi amaçlar. Markanın ayırıcı bir diğer özelliği toner kartuş geri dönüşüm projesinin önünü açmasıdır. Böylece çevreye, doğaya saygı çerçevesinde baskı yapılmasını mümkün kılmayı amaçlar. Amaç doğrultusunda Canon sarf malzemeleri çok yönlü özellikleriyle marka tarafından çeşitlendirilir.

İşlevsel ve Güvenilir Canon Ürünleri

Ev, ofis, fotoğrafçı gibi yazıcı seçenekleri sunan marka, ürettiği orijinal yazıcı sarf malzemeleriyle kaliteli sonuçlara ulaşmayı mümkün kılar. Bu bağlamda kartuş, toner, kâğıt ürün tasarımlarıyla başarıya odaklanır. Temel malzemelerden Canon kartuş sıradan ürünlere göre %35 daha fazla baskı kalitesi vaat etmektedir. Net sonuçları ek çaba harcamadan almanıza olanak tanıyan marka, dayanıklı ürünleriyle yazıcılarda sık malzeme değişiminin önüne geçmeyi amaçlar. Böylece maliyet yönünden cebinizin rahat etmesini mümkün kılar. Dış etkilere karşı dayanıklı olan kartuşlar; kırılma, sızma veya herhangi bir aksaklığa meydan vermeyip yazıcınızın sorunsuz çalışmasını destekler. Dilediğiniz boyut ve tonlarda sonuç almanıza yönelik tasarlanan kartuşlar, alınan eserin kâğıt üzerindeki görünümünde bozulmalara karşı ekstra önlemlidir. Aynı zamanda Canon toner kartuş, yenisiyle değiştirildiğinde yazıcıya sıfır kullanım hissiyatı verebilmektedir. Ayrıca marka, sizler için birbiriyle uyumlu kartuş, toner ve kâğıt harmonileri tasarlamaktadır. Çeşitlenen modeller arasından yazıcınızla uyum içinde çalışacakları keşfetmeniz mümkündür. Orijinal ürünler arasından iş alanınıza, elde etmek istediğiniz sonuca, göre seçim yaparak hayal ettiğiniz baskı kalitesini mümkün kılabilirsiniz.

Dexim, dijital cihazları yaşam içerisinde daha işlevli duruma getirmek amacıyla aksesuarlar üreten bir markadır. 2007 yılında ABD’de hizmet vermeye başlayan marka, bugün dünyanın pek çok noktasında insanların gereksinimini karşılamaktadır. Markanın Türkiye’deki tek distribütörlüğünü Despec üstlenmektedir. Bilgisayar/tablet ve mobil cihazlara göre aksesuar üreten markadan ihtiyaç duyduğunuz gereksinimi Despec sayesinde tedarik edebilirsiniz. Mobil cihazlar için üretilen temel ürün gruplarını powerbank, kablo, kulaklık, araç içi telefon tutucu tasarımları oluşturmaktadır. Dexim powerbank tasarımlarında gereksinimlere göre ince, kablosuz, düşük, yüksek kapasiteli seçenekler bulunmaktadır. Kablolarda ise kullanım tiplerine göre USB’ler yer almaktadır. Kulaklık tasarımları ise kablolu, kulak içi ve Bluetooth seçenekleriyle sunulmaktadır. Farklı renk detaylarını barındıran mikrofon özellikli kulaklıklar, dinlemenin yanı sıra cihazlarda iletişimi deneyimini artırmaktadırlar.

Dexim Bilgisayar ve Tablet Aksesuarları

Dexim kulaklık bilgisayar ve tabletlerde de işlevli olarak kullanılabilmektedir. Mobil cihazlarda işlevli çalışanların yanı sıra özellikle oyun deneyimine has tasarlanan kulak üstü tasarımlar bu cihazlarda tercih edilebilir. Kulaklıkların yanı sıra marka; bu cihazlar için çanta, mouse, dizüstü soğutucu, mikrofon, webcam tasarımlarını gerçekleştirilir. Çantalar taşımaya yönelik ek detaylarla sunulmaktadır. Mikrofonlarda PC ve laptop kullanımlarına has ek nitelikli türler yer almaktadır. Görüntü deneyimini artıran webcamler ve cihazın sağlıklı çalışmasına olanak tanıyan soğutucular da artırılmış niteliklerle çeşitlenmektedir. Kablolu, kablosuz seçenekleri bulunan mouse tasarımlarına boyut, renk çeşitliliği hakimdir. Dexim klavye çeşitleri de gereksinimlere göre çeşitlenmektedir. Cihazın standart klavyesinde sorun çıkması durumunda veya oyun gibi ekstra avantaj kazandıracak alanlarda oldukça işlevlidirler. Kablolu standart tasarımlar, orijinal klavyenin işlevlerini rahatlıkla yerine getirebilir. Işıklı gaming klavyeleri, rahat tuş yapılarıyla oyun deneyimini iyileştirebilir. Bluetooth özellikli kablosuzlar ise kullanım rahatlığında birebirdir. Ayrıca marka mouse ve klavye setlerinde iki ürünü uyumlu çalıştırmaya olanak tanımaktadır.

Glorious 2014 yılında hizmet vermeye başlayan, elektronik ekipmanlar tasarlayan global bir markadır. Bir PC oyuncusunun oyun deneyimini iyileştirmeye yönelik ekipmanlar tasarlama hayaliyle başlayan girişim, bugün dünyanın dört bir yanında çeşitli donanımlarla yayılmış durumdadır. Markanın Türkiye’deki distribütörlüğünü tek başına Despec üstlenmektedir. Tasarlanan birbirinden çeşitli bilgisayar/tablet aksesuarlarını bu yolla tedarik etmeniz mümkündür. Oyun deneyiminin vazgeçilmez unsurları mouse, mouse pad, klavye tasarımları markanın ürettiği temel ekipmanları oluşturmaktadır. Bunun yanında anahtar, kablo, çanta, düğme, USB, bileklik, temizleme kiti tarzı deneyimi iyileştiren özel aksesuarlar da markanın tasarım çeşitliliği arasında kendine yer bulmaktadır. Marka, her bir ürün için farklı özellikler barındıran modeller sunmaktadır. Özellikle Glorious mouse ve mouse pad, klavye tasarımlarında farklı deneyimleri keşfedebilirsiniz.

Glorious Oyun Ekipmanı Çeşitleri

Marka, mouselarda kablolu ve kablosuz seçenekleri sunar. Ürünlerde oyun deneyimi sırasında pratikliğin yanı sıra sağlıklı kullanım ön planda tutulur. Marka, renk çeşitliliğini de farklı dekorasyonlar oluşturmak isteyenler için sunmaktadır. Ayrıca mouse tasarımları için ayak, bant, kit tarzı kullanışlı aksesuarlar da tasarımlar kapsamındadır. Glorious mouse pad seçenekleri de mouselar gibi kullanışlılık ön plana alınarak imal edilir. Kollar ve diğer ekipmanlar için gerekli rahatlığı sağlayan bu ürün tasarımları, renk detaylarıyla dikiş kumaş ve hibrit yüzey seçenekleriyle sunulmaktadır. Markanın oyun deneyiminde belirleyici olabilen klavye tasarımları üstün ve kişiselleştirilmiş performans sunabilmek amacıyla üretilmektedir. Mekanik Glorious klavye modelleri gerek yazma gerekse komutlar yönünden üstün konfor vaat etmektedir. Marka, ürünlerini alüminyum gövde yapısıyla sunar. Led arka ışık özellikli ürünler ayrıca tuşlarda farklı renk seçeneklerini barındırır. Markanın klavye modellerine ek tasarladığı aksesuarlar da oyun deneyimini iyileştirilmeyi amaçlamaktadır. Bu noktada tuş takımları, anahtarlar, bileklikler marka tasarımları arasından tercih edilebilmektedir.

HP bilgisayar donanımı, yazılımı alanında ürünler tasarlayan global bir şirkettir. 1939 yılında hizmet vermeye başlayan şirket, adını kurucuları Hewlett ve Packard’dan almaktadır. Despec’in distribütörlüğünü yaptığı marka, bugün dünyanın dört bir yanında tasarladığı bilgisayar, yazıcı modellerinin yanı sıra bilgisayar ve tablet, mobil cihaz ve yazıcı sarf aksesuarlarıyla insanların gereksinimlerini karşılamaktadır. Markanın tasarladığı bilgisayarlar kullanım amacına göre üst düzey, iş, oyun, masaüstü, dizüstü olarak çeşitlenmektedir. Yazıcılarda ise ev, ofis, ev-ofis seçenekleri sunulmaktadır. Yazıcıların yanında tarayıcılar ve istemciler de tasarım çeşitliliği arasında yer almaktadır. Marka, temel cihazların yanında onların performanslarını iyileştirecek çeşitli aksesuarları da gereksinimlere göre farklı modellerde sunmaktadır.

HP Kullanışlı Aksesuarlar

Şirketin tasarladığı bilgisayar/tablet aksesuarları içerisinde HP mouse ve klavye, kulaklık modelleri öne çıkmaktadır. Mouse modellerinde kablolu, kablosuz, Bluetooth seçenekleri yer almaktadır. Ürünler ev, ofis veya oyun tarzı kullanımlara göre renk çeşitliliğiyle özel olarak tasarlanmaktadır. Benzer kullanım alanlarına göre klavyeler de model çeşitliliğiyle sunulmaktadır. Kablolu, kablosuz seçeneklerde daha işlevli deneyimler için artırılmış özellikler sunulmaktadır. Mekanik, standart, multimedya tipli klavyeler; farklı dillerde Q, F seçenekleriyle tasarlanmaktadır. HP kulaklık modellerinde kullanım şekline göre kulak üstü, kulak içi seçeneklerini sunmaktadır. Cihaza bağlantı seçeneği olarak ise kablolu, Bluetooth, kablosuz, USB çeşitliliğini hizmetler arasında barındırmaktadır. Kulak üstü kablolu seçenekler daha çok bilgisayarlara yönelik tasarlanmaktadır. Mobil cihazlar için kablosuz, kulak içi tasarımlar pratiklik sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Markanın yazıcıların verimli çalışabilmesi için üretimini sağladığı sarf malzemeleri arasındaysa kartuş ve tonerler öne çıkmaktadır. HP yazıcı kartuş toner seçeneklerini yüzde yüz orijinal kaynaklardan sağlamaktadır. Kaliteli, net baskı sonuçları almanızı üretim sürecinde ön koşul olarak belirlemektedir. Yazıcılarınızın uzun vadede hizmet verebilmesi için bu malzemeler bütünüyle güvenli ham maddeler ve sistemlerle üretilmektedir. Marka, sayısız kez teste tabii tuttuğu bu tasarımlarla iş alanı fark etmeksizin sağlıklı, başarılı sonuçlar almayı vaat etmektedir.

HPE yazılım, bilişim, network alanlarında üretim yapan global bir şirkettir. Şirket 1939 yılında hizmet vermeye başlayan HP markasının 2014 yılında 2’ye bölünmesi sonucu üretime başlamıştır. Despec, ABD merkezli halka açık şirketin Türkiye’de distribütörlüğünü üstlenenler arasında yer almaktadır. Dijital cihazlarda verilerin gücünü ortaya çıkarmaya odaklanan şirket, veri depolama amaçlı ürünlere ağırlık vermektedir. Veri depolama ürünleri içerisinde manyetik teyp ürünlerine geniş yer verir. Bilgisayarların vazgeçilmez parçaları olabilen bu teypler, büyük bilgi topluluklarını depolamak için geniş alana sahiptir. Maliyet yönünden de benzer depolama ürünleri arasında öne çıkarlar. Marka, kullanım gereksinimine göre farklı nitelikler barındıran ürünleri StoreEver LTO koleksiyonunda sunar.

HPE Manyetik Teyp Tasarımları

Koleksiyonda sunulan modeller; donanım verisi şifrelemesi, kartuşu baz alarak 30 TB’ye kadar depolama kapasitesi vaat etmektedir. 300 MB/sn veri hızı eşleştirme niteliğiyle bilgisayarla hızlıca eşleşerek üstün performansa hazır hale gelebilirler. Modeller değişken boyut seçenekleriyle dahili ve harici olarak deneyimlenebilmektedir. HPE StoreEver LTO-5 modeller arasında öne çıkan ürünlerden biridir. Ultrium 3000 kayıt teknolojisine, 140 MB/sn yerel aktarım hızı niteliğine sahiptir. 6 GB/sn SAS ana bilgisayar arabirimi, öne çıkan bir diğer özelliğidir. Seçeneklerle sunulan bir diğer model HPE StoreEver LTO-6. 6250 kayıt teknolojisine, 160 MB/sn yerel aktarım hızına, 6 GB/sn SAS ana bilgisayar arabirimine ve modele bağlı olarak desteklenen sürücü niteliğine sahiptir. Daha üstün nitelikler arayanlar için LTO-7 sunulan bir başka modeldir. 15000 kayıt teknolojisine, 6 GB/sn SAS ana bilgisayar birimine ve 300 MB/sn yerel aktarım hızına sahiptir. HPE StoreEver LTO-8 modeller arasında en geniş kapasiteli niteliklere sahip olandır. Ultrium 30750 kayıt teknolojisi, 300 MB/sn yerel aktarım hızı, 6 GB/sn SAS ana bilgisayar arabirimi nitelikleriyle koleksiyon içerisinde sunulur.

IBM bilişim teknolojisi alanında hizmet veren, bu alanda dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. 1911 yılında Charles Ranlett Flint tarafından kurulan marka, yüzyılı aşkın süredir gereksinimleri karşılamaya devam etmektedir. New York merkezli marka, bugün 170’ten fazla ülkeye yayılmış durumdadır. Despec, markanın Türkiye’deki distribütörlerinden biridir. Donanım, yazılım, veri depolamaya yönelik ürünler tasarlayan marka, farklı faaliyetler gösteren yan markalarıyla da hizmet kapsamını her geçen gün artırmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojiler yapay zekâ, otomasyon ve robotik, bulut, nesnelerin interneti tarzı alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Tasarımlarıyla bankacılık, sağlık, seyahat, medya gibi birçok sektörün verimli işlemesine olanak tanımaktadır. IBM ürünleri arasında çeşitli yazılımlarla beraber çok fazla ürün grubu deneyimlenebilmektedir. Markayla özdeşleşen veri depolama ürünü olan HDD’lerde ise çeşitlilik oldukça fazladır.

IBM Ürünleri

Veri depolama, dijitalleşmeyle beraber yaşam içerisinde gittikçe daha fazla yer tutmaktadır. İş sektörlerinde bilginin saklanması, sınıflandırılması, dolaşıma sokulması konularında gereksinimin bilincinde olan marka, farklı özellikte HDD ürünlerini hizmete sunmaktadır. Ses, görüntü, belge depolamada birebir olan bu ürünler; sistemlerin verimli işleyebilmesi için vazgeçilmezdir. Çeşitlenen gereksinimlere, bilgisayarların özelliklerine göre IBM disk seçenekleri bulunabilmektedir. Disklerde 140, 300, 600 GB gibi değişken kapasiteli, farklı depolama gereksinimlerini hazır biçimde karşılayabilen ürünler yer almaktadır. Ortalama 2.5 boyuta sahip olan ürünler, bilgisayarla uyumlu çalışmada idealdir. Disklerde marka ara birim olarak SAS tercih etmektedir. Ürünlerinde dakika başına ortalama 10000 RPM dönüş hızı kapasitesi bulunmaktadır. Çoğunlukla cihazların içine sabit bir şekilde yerleştirilen IBM Server Hard Disk ürünleri, dış etkenlerden minimum düzeyde etkilenerek gerekli verileri maksimum düzeyde koruyabilir. Gereksinimlerinize göre uygun kapasite, boyut, hız ve renk seçenekleriyle gerek işlev gerekse maliyet yönden avantajlı marka ürününü çeşitlilik arasından belirleyebilirsiniz.

Intenso bilişim alanında hizmet veren global bir markadır. 1998 yılında Almanya merkezli kurulan marka, 20 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir tarafından insanların bilişim ürün gereksinimlerini karşılamaktadır. Despec, markanın Türkiye’de distribütörlüğünü tek başına üstlenmektedir. Günlük yaşam için parolasıyla hizmet eden markanın ürünlerini Despec sayesinde birkaç adımla tedarik etmeniz mümkündür. Marka ürün tasarımlarını veri depolama üzerine yoğunlaştırmıştır. Bunun yanı sıra USB çubuğu, hafıza kartı, CD, pil, powerbank, kablosuz şarj aleti, Mp3 oynatıcı tarzı işlevli parçalar; markanın ürün tasarım stratejisi kapsamında kendine yer bulmaktadır. Farklı özelliklerle çok sayıda model sunulan bu ürün gruplarıyla günlük yaşamda çeşitli gereksinimleri pratik olarak karşılama amaçlanmaktadır. Her bir üründe tasarım ve kapasite seçenekleriyle 5’ten fazla seçenekle deneyimlenebilmektedir. Veri depolama amaçlı, işlevli Intenso hard disk tasarımları da tasarım çeşitliliğiyle sunulmaktadır.

Intenso Depolama Ürünleri

Dijitalleşmeyle beraber yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen bilgisayarlar, verileri saklı tutarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Özellikle iş yaşamında büyük kapasiteli verileri koruyup, sınıflandırıp dolaşıma sokma işlemleri teknoloji çağında büyük ölçüde bilgisayarlar tarafından sağlanır. Bu noktada veri depolama ürünleri arasında hard disk parçaları işlevsel olarak gereksinimleri karşılamaktadır. Intenso SSD ürünlerini farklı gereksinimlere hizmet edebilmek amacıyla çeşitlendirmektedir. Bu noktada kapasitesi 1-8 TB arası değişen taşınabilir ürünleri kullanıma açmaktadır. Kapasite çeşitliliğiyle insanların gereksinim duyduğu depolama hizmetini uygun koşullarda elde edebilmelerini amaçlamaktadır. Intenso taşınabilir harddisk tasarımlarının boyutları ağırlıklı olarak 2,5 inç olmakla beraber 3,5 inç boyutta ürünler de seçenekler arasında yer almaktadır. USB bağlantı özelliğine sahip diskler renk seçeneği olarak siyah, antrasit, gümüş tonlarında sunulmaktadır. Ayrıca marka tercihlere bağlı olarak ekstra koruma, led ışık gibi seçeneklerini de kimi modellerde sunmaktadır. Özelleştirmelerle veri depolama hizmetinizi istediğiniz ürünle almanızı amaçlamaktadır.

Jabra medikal ses teknolojilerinden hareketle ses deneyimini iyileştirmeye yönelik ürünler tasarlayan bir markadır. 150 yıldan daha fazla süredir hizmet veren GN Group’a bağlı olan marka, 1983 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dijitalleşmeyle beraber bilgisayar/tablet ve mobil cihaz aksesuarları tasarlayarak dijital deneyimi artırmayı amaçlamaktadır. Danimarka merkezli marka, bugün dünyanın birçok noktasına ürünlerini ulaştırmaktadır. Markanın Türkiye’deki tek distribütörü Despec’tir. Ürün tasarımlarını kulaklıklar üzerine yoğunlaştırmakla beraber hoparlör, video konferans aracı tasarımlarını da meydana getirmektedir. Hoparlör seçeneklerinde ofis kullanımları için kablolu, kablosuz seçeneklerinin yanında araçla seyahat halindeyken müzik dinleme, arama gerçekleştirme işlevlerini yerine getiren hoparlörler de bulunmaktadır. Video konferans seçenekleri ise ofis, kişisel, esnek kullanım amaçlarına göre farklık modellerde hizmete sunulmaktadır. Jabra kulaklık seçenekleri ise markanın gereksinimlere göre tasarladığı ürünler arasında yer almaktadır.

Jabra Kulaklık Modelleri

Çok sayıda modeli bulunan kulaklıklar, markayla özdeşleşmiş ürün grubu konumundadır. Kulaklık modellerinde kullanım alanları belirleyicidir. Ofislerde kullanılmak üzere kablolu ve kablosuz seçenekler sunulmaktadır. Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlara uygun mikrofon özellikli ürünlerde tasarım çeşitliliği amaçlanmaktadır. Marka; arama, müzik dinleme gibi etkinlikler için yer zaman fark etmeksizin kullanım amaçlı Jabra Elite 75T tarzı kablosuz, kulak içi tasarımları kullanıma açmaktadır. Tam uyumluluk amaçlanan bu ürünler; gürültü önleme, uzun batarya süresi tarzı kullanıcı dostu özelliklerle birlikte çok sayıda renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Ayrıca kulak içi tasarımların yanı sıra kulak üstü ve üzeri seçenekler de markanın ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle çağrı merkezlerin dış dünyanın gürültüsünden uzak deneyimler için kullanılabilen özel tasarımlar da tasarımlar arasında bulunmaktadır. Farklı sayıda cihaza bağlanan bu tasarımlarla güçlü mikrofon özellikleri, detay çeşitliliğiyle iş deneyimini maksimuma çekmeyi amaçlar. Jabra Bluetooth kulaklık seçeneklerine de farklı kullanım alanlarına özel tasarımlarla yer vermektedir. Bu özellikte aramalar için özel tasarlanan kulak içi tasarımlar, marka tarafından farklı seçeneklerle öne çıkarılmaktadır.

Leven veri depolama amaçlı ürünler tasarlayıp dünya çapında gereksinimlere cevap veren bir markadır. 1996 yılında Tayvan’ın başkenti Taipei’de kurulmuştur. 2016 yılında farklı kıtalara ürünlerini yayma politikasını uygulamaya koyup global bir markaya evirilmiştir. Markanın Türkiye’deki tek distribütörlüğünü Despec yapmaktadır. Marka, teknoloji çağında yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan bilgisayarlarda kullanılmak üzere bileşenler tasarlayıp uygun şartlarla kullanıcılarla buluşturmayı amaçlamaktadır. Ürettiği temel bileşenler RAM modülü ve SSD kategorilerinde toplanmaktadır. RAM modüllerini masaüstü ve laptop tarzı ürünlerle uyumlu çalışacak şekilde sunmaktadır. Leven RAM modülleri standart kullanımların yanı sıra oyun amaçlı kullanımlarda işlevli olarak hizmet verecek çeşitliliktedir. 2-32 GB arası değişken kapasiteler modüllere hakimdir. Marka, ayrıca değişen frekans özelliklerini de modüller için sunmaktadır. Bunun yanında görsel unsurlara dikkat edenler için renk seçimi yapmayı da mümkün kılmaktadır.

Leven SSD Modelleri

Marka, veri depolama amaçlı SSD tasarımlarını da değişken özelliklerde sunarak farklı tarz modelleri deneyimle imkânı tanımaktadır. Dijitalleşmeyle beraber gerek iş yaşamında gerekse günlük kullanımlarda dijital veri depolamanın önemi ile doğru orantılı olarak farklı tarz depolama ihtiyaçları da ortaya çıkmaktadır. Cihazlarda tam teşekküllü depolama hizmeti için olmazsa olmaz SSD tasarımları bu ihtiyaçlarla doğru orantılı olarak marka tarafından çeşitlendirilir.  Leven SSD modellerini okuma ve yazma hızı, bağlantı tipi, kapasite ölçütleriyle çeşitlendirmektedir. Marka ürünlerinde veri kaydetme, çıkarma oranını belirleyen okuma ve yazma hızları 250-3500 MB arasında değişebilmektedir. Bağlantı tarzı olarak ise Sata 3 ve farklı tip M.2 seçenekleri sunulmaktadır. Kapasite olarak ise Leven SSD 120 GB-2 TB arası değişken seçenekli ürünleri hizmete açmaktadır. Bunun yanında marka; değişken boyut, sıcaklık, renk detaylarıyla ürünlerini çeşitlendirmektedir. Böylece kullanıcıların istenilen veri saklama, sınıflama, dolaşıma açma performansını farklı maliyetlerle yakalamalarını amaçlamaktadır.

Lexmark yazıcı, yazıcı ekipmanları tasarlayan global bir markadır. IBM tarafından 1991 yılında ABD merkezli olarak kurulmuştur. Despec, dünya çapında 170 aşkın ülkede hizmet veren markanın Türkiye’de dağıtımını üstlenen distribütör firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle iş yaşamında büyük gereksinim duyulan yazma, görüntüleme işlemleri gerçekleştirilen yazıcıları işlevli olarak sunmak markanın temel gayesidir. Gelişen teknolojik gelişmelerden hareketlere ürünlerini geliştirir. Küçük, ortak ölçekli firmalara has Lexmark mb2236adw tarzı çok fonksiyonları ürünleri hizmete açmaktadır. 1 dakikada 34 sayfa yazdırma kapasitesine sahip bu tarz ürünlerde Wi-fi bağlantısının yanı sıra çift taraflı yazdırma, tarama ve faks özellikleri deneyimlenebilmektedir. Büyük kurumsal işletmeler için ayda 6000’den fazla baskı verebilen, daha yüksek kapasiteli tasarımları seçenekler arasında sunmaktadır. Ayrıca yazıcı tasarımlarının güvenliği, tasarladığı orijinal sarf malzemeleriyle sağlamaktadır.

Lexmark Yazıcı Sarf Malzemeleri

Lexmark kartuş toner çeşitlerinin sosyal sorumluluk bilinciyle kullanıma açmaktadır. Enerji tasarrufu, geri dönüşüm, bilinçli su kullanımı noktalarında oldukça hassastır. Kullanıcılardan kullanılmış iade malzemeleri alıp gerekli alanlarda kullanabilmektedir. Böylelikle hem çalışma ortamının sağlıklı olmasını hem de kullanıcıların ve çevrenin en az zararla hizmetlerden yararlanmasını amaçlamaktadır. Malzemelerini kaliteli ham maddelerden imal edip süreli olarak denetime tabii tutar. Böylelikle kullanıcıları taklit ürünlerden uzaklaştırırken sağlık noktasında güvenli sonuçlar almalarına olanak tanır. Gerek yazı gerekse resimlerde net, kaliteli sonuçlarla uzun ömürlü baskıları hedefler. Kartuşları tek renk seçeneğinin yanı sıra birden fazla rengin harmanlanması olarak da sunmaktadır. Böylece kullanıcıların beklentilerine, estetik tercihlerine karşılık vermeyi amaçlamaktadır. Lexmark toner malzemeleri de gereksinimlerine bağlı olarak sayfa, renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Üç bin sayfadan yüz bin sayfaya kadar seçenekler deneyimlenebilmektedir. Ondan fazla renk seçeneği sunan marka, tamamen orijinal tonerlerle yazıcınızın uzun yıllar verimli çalışmasını mümkün kılabilmektedir. Lexmark ürünlerine yetkili distribütör olan Despec aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Günümüz teknolojisi ortaya çıkmasından bu yana ilerleme kaydetmiştir. Masaüstü sistemler yerini artık laptoplara ya da notebooklar bırakmıştır. Evde, ofiste ya da çıkılacak seyahatlerde verilerinizi elektronik ortamda depolayacak, saklayacak ve işlerinizi yapabileceğiniz masaüstü bilgisayarlardan ziyade dizüstü ya da notebook kullanımı yaygınlaşmıştır. Hemen hemen neredeyse her bireyde bulunan bu bilgisayar çeşitleri masaüstü bilgisayarlara göre daha pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bilgisayarlarınızda bulunan işletim sistemi, ekffran kartı ya da depolama alanı gibi özelliklerin hepsi hard disklerin içinde bulunmaktadır. Günümüz teknolojisinde bilgisayarların bilgisayarların işlemci ve ekran kartları oldukça güçlenmektedir bunun sonucunda genelde kullanılan mekanik harddisklerin hızı yeterli olmamaya ve dolayısıyla bilgisayarlarda performans düşüklüğüne yol açmaktadır. Mekanik disklerin okuma hızı günümüzde çok yavaş kalması sonucunda yeni nesil disk teknolojisi olarak tanımlanan SSD kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Çin merkezli bir flash depolama şirketi olan Netac, dünyanın ilk flash sürücü mucidi olmaktadır. Üretim yaptığı alan genellikle USB flash depolama, taşınabilir sabit disk ya da katı hal diski gibi flash bellek üretimi üzerine olmaktadır. Netac SSD ürünleri mekanik disklere göre daha hızlı okuma yapabilmesinin yanı sıra mekanik disklerden farklı olarak içerisindeki elektronik devre ile çalışmaktadır. 

Netac Depolama Ürünleri

Kullanmaya başladıktan sonra zamanla bilgisayarlarınızda performans düşüklüğü meydana gelebilmektedir. Kullanım ihtiyacınıza göre piyasada bulunan SSD ürünleri istenilen depolama alanına göre çeşitlilik sunmaktadır. Netac 120 GB SSD ürünleri hem uygun hem de kullanım ihtiyacınıza göre tercih edilmelidir. Bilgisayarınızı canlandırmak için ve kullanım hızını maksimum seviyeye çıkarmak istenildiği takdirde bilgisayar alanınız size yeterli gelmiyorsa eğer, Netac 240 GB SSD modelleri kullanılabilir. Bilgisayarlarınızın tüm işletim sistemi bu disklerde bulunmaktadır. Örneğin, almış olduğunuz 120 GB SSD modeli size ortalama 90 GB bir alan bırakmaktadır. Daha yüksek performans ve daha iyi okuma ve yazma hızına ayrıca daha geniş depolama hızına ihtiyaç duyulması halinde Netac 480 GB SSD modelleri diğer disklere göre daha yüksek kapasitelidir. Mekanik disk kullanan kullanıcılar kullanım sırasında darbe ya da çizik yapmamaya dikkat etmelidir bu ürünler oldukça hassas olmaktadır fakat SSD elektronik bir devreye sahip olmasından kaynaklı daha dayanıklı ve pratik olmasından dolayı böyle bir problemi kullanıcılarına yaşatmamaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu ürünleri bütçenize ve ihtiyacınıza uygun şekilde, tek yetkili distribütör olan Despec aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Teknolojik aletlerin günlük hayata büyük bir hızla girmeye başlamasıyla zamanla bulunduğunuz mekanlardaki nesneleri rahat ve konfor alanını bozmadan kontrol etmenin ve modunuza göre ayarlamanın yolları aranmıştır. Bulunduğunuz yerdeki ışık artık sadecexf bir ihtiyaç veya aydınlatmaya yarayan ürün olmaktan çıkıp aksesuar olarak da kullanılabilen ister ev, ister işyerine farklı bir ambiyans katan yada enerji tasarrufu sağlayan ürünler haline gelmiştir. İç mekan ya da dış mekan fark etmeksizin kullanılan akıllı ampuller hem teknolojiyle yakından ilgilenen hem de dekorasyonunu renkli bir hava katmak isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Genellikle son moda aydınlatma ürünleri ile tanınan Philips markası, akıllı aydınlatma sistemi ile öne çıkmaktadır. Akıllı cihazlarla senkronize olabilen Philips Hue sıradan bir aydınlatma sisteminden daha farklı çalışarak duvarınızı ışıkla boyayabileceğiniz bir ortamı size sunmaktadır. Philips Hue ampul kullanıcılarına sunulan pek çok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Ayırt edici özelliklerinin arasında tamamıyla ayarlanabilir olması beraberinde pek çok alternatif özelliği de getirmektedir.

Philips Hue Ampul Özellikleri

Philips Hue lamba modellerinin kullanım ömrü uzun olmakla birlikte 25 bin saat çalışabilme özelliğine sahiptir. Akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınızla ürünün köprüsü sayesinde bağlanabilir ve saate göre ayarlayıp kademeli olarak ışığı artırıp ya da azaltabilirsiniz. Özel programlara sahip olan pek çok modelinin yanı sıra Philips Hue akıllı led şerit modelleri ise merdiven, balkon, pencere ya da koridorlar gibi farklı yerlerde kullanılarak geçirdiğiniz dakikalardan daha çok keyif alabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Kolaylıkla şekillenmesinin yanında kullanmak istediğiniz mekana göre kesilebilmektedir. Philips Hue led modelleri de diğer modeller gibi otomatik zamanlama özelliğine sahip olmaktadır. Akıllı aletlere kurulumu sağlanan uygulama ile eve giriş çıkış saatlerine ya da uyanıp uyuyacağınız zaman dilimlerine göre açıp kapatabilirsiniz. Ampullerin çalışma süresi modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle led teknolojisine sahip olan Philips Hue hareket sensörü sayesinde hem led kullanım ömrünü uzatmaya hem de enerji tasarrufundan büyük oranda faydalanmanıza imkan sağlamaktadır. Bulunduğunuz ortama farklı bir renk katmak isteyenlerdenseniz, Philips Hue ürünlerinin tek yetkili distribütörü olan Despec aracılığı ile ampul seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Gelişen teknoloji alanında yaptığı üretimlerle adından sıkça bahsettiren Samsung markası, yeni nesil teknolojiye uygun ürünleri ile öne çıkmaktadır. Telefon, televizyon, akıllı saatler gibi temel ihtiyaç doğrultusunda üretilen ürünlerin yanı sıra Bluetooth kulaklıklar, şarj aleti, powerbank gibi yan ihtiyaçlarında üretimini sağlıyor. Samsung kulaklık çeşitleri hayatın bir parçası olan ürünlere benzersiz bir çeşitlilik getirmiş farklı renk skalasına ya da istenilen tarzda bir tasarıma sahip olmanın olanaklarını sağlıyor. Son dönemlerde hemen hemen her kesimi yakalayan ve oldukça beğenilen kullanımı rahat ve bir o kadar pratik ürünlerin arasında bulunan Samsung Bluetooth kulaklık, müziklerinizi üst düzey ses kalitesi ile daha rahat dinlemenize ve kolayca şarj edilebilme özelliği ile telefonunuzla mükemmel bir uyum yakalayabilmenize olanak tanıyor. Arka planda kalan sesleri daha net ve iyi ses kalitesine sahip bir şekilde kulaklarınıza zarar vermeden verim alabileceğiniz en iyi verimi size sunmaktadır.

Samsung Ürünleri

Samsung şarj aleti ürünleri telefonlarınızla uyumlu ve en iyi performansa sahip olan cihazları şarj edebilmenize olanak sağlamaktadır. Akıllı telefonların en çok ihtiyacı olan ürünlerin başında şüphesiz şarj aletleri gelmektedir. Hem günlük kullanımlarınızı hem pil ömrünü maksimum seviyede tutmaya çalışan şarj aleti seçimi önemlidir. Sürekli hareket ettiğiniz ve telefonunuzu şarj edemediğiniz noktalarda Samsung powerbank ürünleri cihazlarınızı her zaman her yerde kullanabilmenizin yolunu açmaktadır. Bir prize bağlı kalmadan yanınızda taşıyabileceğiniz kullanışlı bir ürün olan powerbankler hayatınızı kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak adına tercih ediliyor. Samsung markasının kaliteli teknolojik ürünleri hem hayatınıza konfor hem de kolaylık sağlayacak seçenekleri sizlere sunmaktadır. Ürünleri inceleyerek ihtiyaç duyabileceğiniz farklı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Samsung ürünleri için yetkili distribütör olan Despec aracılığı ile Samsung ürünlerine güvenle ulaşabilirsiniz.

Dijital çağın getirdiği gereksinimler ve kolaylıklar çerçevesinde üretilen ve piyasaya sunulan ürün çeşitlerinin içerisinde en çok beğenilen ve tercih edilen Sony markası, gerek iş hayatında gerekse günlük rutinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz pek çok teknolojik ürünü piyasaya sunmaktadır. Hem iş amaçlı hem de eğlence amaçlı kullanımlara hitap eden Sony markası ürünleri, özellikle müzik kültüründe fark edilecek devrimler yaratmakta hem işitsel hem de görsel eğlenceyi markayı tercih eden kullanıcıları için kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Televizyon, akıllı telefon, dijital fotoğraf makineleri, ses sistemlerine varana kadar neredeyse teknolojinin her alanında hizmet vermektedir. Üstün ses kalitesine sahip Sony ses sistemleri hem son teknoloji televizyonlarınız hem de bilgisayarlarınızda uyumu yakalayıp sevdiğiniz müzik ya da filmleri daha gerçekçi dokunuşlarla hissetmenize imkan sağlıyor. Eğlenceli bir partiye ev sahipliği yaptığınız zamanlarda, önemli bir ihtiyaç olan ses sistemi sayesinde farklı modellerinde bulunan hoparlör ışığı ile daha da keyifli hale gelen ortama daha enerjik bir hava katıyor.

Sony Ürünleri

Farklı modellere sahip olan Sony kulaklık ses ürünleri, pek çok özelliğe sahiptir. İhtiyaç ve bütçenize uygun her seçeneği bulabilirsiniz. Sony kulaklık modelleri uzun yıllar kullanım ömrüne sahip dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Aynı zamanda dinlediğiniz müziklerde gerçekçi bir konser havası yaratarak sahip olduğu güçlü ses kalitesi ile güçlü bas sesleri ve vokalleri net bir şekilde duyabilmenize imkan tanıyor. Sony Bluetooth kulaklık modelleri ise yine son teknoloji ile tasarlanmış kablolu, kablosuz, kulak içi ya da kulak üstü birden fazla seçeneğe sahiptir. Farklı renklere sahip modellerin gürültüyü engelleme özellikleri sayesinde dışarıdan gelecek olan herhangi bir sese yer vermeyip keyifli ve kesintisiz müzik dinleme zevkini sizlere sunmaktadır. Dayanıklı pil ömrü sayesinde sizi yarı yolda bırakmayan bu ürünler, bütçenize ve kullanım uygunluğuna göre tercih edilmeli ve fiyatları da bu doğrultuda değişiklik göstermektedir. Despec, Sony ürünlerine ulaşabileceğiniz yetkili distribütör olarak güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Son dönemlerde çoğu insanın gerek vakit geçirmek için gerekse meslek olarak zamanını harcadığı oyun dünyası büyük bir ilerleme kaydetmektedir. Hemen hemen her yaştan kullanıcıya hitap eden pek çok oyun çeşidi kullanıcılarının tutkusuna ve ihtiyacına bağlı olarak kaliteli ekipman gerektirmektedir. Dayanıklılık ve üstün performans özelliklerine sahip olan ürünleri ile tanınan Steelseries markası mouse, klavye modellerinden oyuncu kulaklıklarına kadar pek çok ürünü hem güncel oyun performanslarınızda hem de e-spor müsabakalarında büyük yardımcı olabilmesi için sizlere sunar. Mobil cihazlar, PC, PlayStation gibi ürünler ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Steelseries kulaklık modelleri her zaman her koşulda yanınıza alabileceğiniz ürünlerdir. Kablolu ya da kablosuz çeşitleri bulunmakla birlikte oyunlar için en özel tasarım ürünleri üreten markanın hassas mikrofonlu kulaklık modelleri de konforlu bir kullanımı kullanıcılarına sağlamaktadır. Bütün kullanım alanlarında temiz ve pürüzsüz bir şekilde verimlilik sunan bu ürünler kısık seslere yoğunlaşarak kullanıcıya ulaştıran gürültü önleyici özelliğiyle kaliteli ve dengeli bir ses performans sağlar.

Yeni Nesil Steelseries Ekipmanları

Steelseries klavye modelleri kaliteli ve dayanıklı olmaları sayesinde uzun süre kullanım ömrüne sahip ürünler olmaktadır. Sağlam ve yumuşak yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunan klavyeler sessiz kullanım ve benzersiz dayanıklılık sunmaktadır. Uygulamalar ve oyunlarla uyumlu çalışan klavye modelleri iş yeri, ya da kişisel kullanımlarda üstün performans özellikleri göstererek her tarzda kullanılmak istenilen şekilde tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra önemli bir bilgisayar aksesuarı olan Steelseries mouse modelleri farklı özelliklere sahip olan ve kullanıcı için hem kullanışlı hemde keyifli bir deneyim yaşatmak sebebiyle tasarlanmaktadır. Farklı ek özelliklere sahip olan ürünler kullanıcının ihtiyacına ve kullanım alanına uygunluğuna göre tercih edilmekte olup farklı renk seçeneğine sahip farklı görsellikte ve özelliklerde kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. Uzun seneler kullanım sağlaması için maksimum dayanıklı malzeme ile tasarlanan modeller parmak izine dayanıklı, yumuşak dokulu, polimer bileşenler içermektedir. Steelseries markasının tek distribütörü olan Despec, ürünlere ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Despec’in tek distribütörü olduğu ve dünyaca bilinen global şirketler arasında yer alan Targus, sürekli gelişen ve değişen teknoloji çağının getirmiş olduğu yenilikler ve ürün ihtiyacı sebebiyle adından sık sık söz ettirmektedir. Hem iş hayatında hem de sosyal hayatta teknolojik aletler içerisinde en çok kullanılan cihazlar günlük hayatınızın her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünlerdir İnternetin kullanılması ile küresel bir ağ sağlayan ürünler kullanıcılarının sık sık yanında taşıdığı dijitalleşmenin getirdiği gereksinimler olarak öne çıkmaktadır. Bu ürünleri sadece evde değil başka pek çok alana gerek işyerlerinde gerek seyahatlerinizde yanınızdan ayıramayacağınız durumlarda güvenli bir şekilde taşıyabilmeniz gerekir. Targus laptop çanta kişisel ya da kurumsal laptopları yanınızda istenilen her yere götürebilmenizin güvenli bir yolunu sizlere sunmaktadır. Bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbe çizik ya da zarardan uzak tutmaya yarayan bu ürünler hem dayanıklı hem de kaliteli olmasının yanı sıra yanında bulunan askılı aksesuarlarıyla kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Targus Ürünleri

Şık ve portatif olan ve kullanıcılarına kolaylık sağlayan tabletler, tablet çeşidine göre ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Malzeme kalitesi ve kendine özgü tasarımıyla öne çıkan Targus tablet kılıfı ürünleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Geniş bir renk seçeneğine sahip olan tablet kılıfı modeli oldukça hassas ve zarar görmeye müsait olan tabletleri maksimum seviye de korumayı sağlamaktadır. Targus klavyeli kılıf modeli seçenekleri sayesinde klavyeye sahip ürünleriniz için extra koruma sağlamakta ve ürün kalitesinden ödün vermeden hasarsız ve güvenli bir şekilde korunması amaçlanmaktadır. Minimal tasarımı ve ergonomisi ile her kullanıcıya hitap eden Targus iPad kılıf modelleri hayatınıza kalite ve pratiklik katarak ürünlerinizin en iyi performansı gittiğiniz her yerde güvenle gösterebilmesini sağlar. Her bütçeye hitap eden modellerinin bulunmasının yanı sıra kaliteli kumaş seçenekleri ve zevkinize uygun renk alternatifleri ürünün fiyatında değişikliğe sebep olmaktadır. Dijitalleşen çağda dijital ürünlerinizi daha güvenli kullanabilmeniz için çanta ve kılıf modellerini tercih edebilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan ödüllü ürün tasarımları ile adından sıkça söz ettiren günümüz teknoloji hayat tarzına uygun yüksek performansa sahip ürünleri piyasaya sunan Trust, teknolojik ürünlerin her alanında üstün bir hizmet vermektedir. Sahne ışıkları size döndüğünde elinizde tüm gerçekliğiyle Trust mikrofon sizi sahnenin yıldızı yapacaktır. Pek çok modeli bulunan mikrofonlar oyun mikrofonları, kablolu ya da USB girişli modelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Özel olarak bunun için tasarlanmış mikrofon modellerine göz atabilirsiniz. Diğer bir yandan hayatınızın ritmi ne olursa olsun size sanki bir müzikalin içinde baş dansçı olma fırsatı ya da ruhunuzun seçtiği filmin başrolü olduğunuzu hissettirecek kulağınızda sanki yokmuş kadar hafif Trust kulaklık modelleri hayatınızın vazgeçilmez ürünlerinden olmaktadır. Farklı renk skalasına sahip kulaküstü ya da kulak içi modellerinin yanı sıra mikrofona sahip olan modelleri ile hem bir kulaklığa hem de mikrofona aynı anda sahip olabilirsiniz.

Trust Ürünleri

Bilgisayar kullanımı pek çok kişi için bir ihtiyaç unsuru olarak görülmektedir. Dolayısıyla kullanmış olduğumuz bilgisayar aksesuarları da büyük önem arz etmektedir. Trust klavye modelleri hem eğlenceli zaman geçirmeniz için hem de günlük yapmak istediğiniz işlerinizi daha kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ve çokça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sessiz tuş özelliği sayesinde hem çevreyi rahatsız etmeden hem de daha iyi odaklanmanızı sağlamak amacıyla üretilmiş ve suya karşı dayanıklı ve kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Bununla birlikte öne çıkan ürünler içerisinde Trust mouse ürünleri yine pek çok alternatifi sizlere sunmaktadır. Ergonomik oluşu ve şarj edilebilir kablosuz modelleri ile çok yönlü üretilmiştir. Farklı pek çok renge sahip olan pek çok model elinize rahatça oturur. Dikey tasarıma sahip olan ürün çeşitleri çalışma ortamı bilgisayar olanlar için oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Trust markası teknoloji alanında tercih edilen pek çok ürünü sizler için üstün hizmet kalitesiyle sunmaktadır. Despec, Trust ürünlerinin yetkili distribütörüdür. Trust ürünlerini yetkili distribütör aracılığı ile güvenle temin edebilirsiniz.

Ürün Gruplarımız

İş ortaklarımıza dijital çağın inovatif markalarıyla zengin bir ürün portföyü sunuyoruz.